Basha reagoi i tronditur për trazirat në SHBA, Veliaj e nxjerr ‘blof’ dhe tallet keq me të

113

Kryedemokrati Lulzim Basha ka shkruar në rrjetet sociale se është i tronditur nga ngjarjet më të fundit të ndodhura në SHBA, ku mbështetësit e Trump prishen ndërtesën e Kongresit Amerikan dhe ku pati 4.

- PUBLICITET -

Ky postim i orëve të vonave të së mërkurës, ka shkaktuar reagimin e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, i cili e ka ironizuar qëndrimin e kryedemokratit. Madje ai i cilëson si standard të dyfishtë këto qëndrime.

Ja çfarë shkruan Veliaj për Bashën…

- PUBLICITET -