E papritur! Nje nga konkurrentet e Love Story eshte lesbike, e zbulon Silvana (foto)

Silvana ish konkurrentja e Love Story e cila pati nje raport shume te afert me Saimirin duket se nuk e ka te lehte te pranoje eleminimin.

Pas spektaklit te te henes ajo ka publikuar disa biseda teksa Saimiri e ka ftuar ne shtepine e tij, por pas kesaj eshte marre edhe me nje nga konkurrentet.

Behet fjale per Flavia Harizaj. Silvana ka publikuar biseden me nje vajze tjeter e cila i thote se eshte duke u njohur me Flavian dhe nuk i dergoj lule sepse ajo qendroi edhe nje jave tjeter ne spektakel.

Silvana i ka kerkuar ta flase kete gje me Flavian dhe jo me te, por me pas i ka fshire serish keto postime. Pra mesa duket Flavia eshte aty per show sepse ne fakt asaj i pelqejne femrat ose te dyja gjinite.

TE TJERA

spot_img