Ardit Gjebrea feston 30 vite martesë me të shoqen, por dhuratat që i kanë bërë njeri tjetrit janë…

Gjebrea ka zbuluar se në këtë ditë të veçantë ata kanë shkëmbyer me njëri-tjetrin tufa me lule si shenjë dashurie për të gjitha këto vite të lumtura martesë.

“Ka qenë një martesë me shi para 30 vitesh, gjithë bekime e fat për mua”, ka shkruar Arditi përkrah fotos së trëndafilave të kuq duke etikuar dhe Anilën.

Në postimin e dytë Arditi shkruan: “Ja dhe 30 trëndafila nga zemra ime me 2 bebat në mes”.

Në këtë tufë me trëndafila të bardhë shihen dhe dy trëndafila të tjerë në mes, një blu për Jonin dhe një rozë për Annën.

Iliri s’lë gjë pa thënë për Luizin: Ai flet shumë edhe rri vetëm me vajzat…

Ilir Shaqiri ka sqaruar këtë të shtunë në “S’e Luan Topi” deklaratën e bërë ne rrjete sociale në lidhje me Luizin, e cila u...

Linda Fishta na tregon receten e petullave ideale : Fantastike per te mirpritur fundjaven

Nga Linda Fishta : Përbërësit për 4/5 persona:   500 g miell. 450 ml ujë i vakët. 25 g maja birre e freskët. 1 lugë e vogël sheqer. një majë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...