HYRJELAJMESHOWBIZArdit Gjebrea feston 30 vite martesë me të shoqen, por dhuratat që...

Ardit Gjebrea feston 30 vite martesë me të shoqen, por dhuratat që i kanë bërë njeri tjetrit janë…

Gjebrea ka zbuluar se në këtë ditë të veçantë ata kanë shkëmbyer me njëri-tjetrin tufa me lule si shenjë dashurie për të gjitha këto vite të lumtura martesë.

“Ka qenë një martesë me shi para 30 vitesh, gjithë bekime e fat për mua”, ka shkruar Arditi përkrah fotos së trëndafilave të kuq duke etikuar dhe Anilën.

Në postimin e dytë Arditi shkruan: “Ja dhe 30 trëndafila nga zemra ime me 2 bebat në mes”.

Në këtë tufë me trëndafila të bardhë shihen dhe dy trëndafila të tjerë në mes, një blu për Jonin dhe një rozë për Annën.

TE TJERA

spot_img