Me nuska, sheqer dhe ujë, ja si fallxhoret të zgjidhin punë me gruan: Nuk ke më shyqyr o zot (Video)

Emisioni “Stop” këtë të martë ka trajtuar temën e fallxhoreve parashikojnë fatin e qytetarëve.

 

Një bashkëpunëtor i “Stop” ka zbuluar se në Maminas zgjidh problemet në familje. I pajisur me një kamerë të fshehtë, qytetari shkon të takojë një fallxhor në Maminas, dhe kërkon të zgjidh një problem personal.

 

Ai thotë, se e ka gruan me nerva dhe fallxhori i jep një nuskë e ujë për të pirë të dy bashkë. Fallxhori shprehet se pasi qytetari të dëgjojë të gjitha këshillat e tij problemet do të marrin fund.

TE TJERA

spot_img