Humbi babain nga COVID-19, infektohet Gentian Zenelaj: Sëmundje e pab esë, më mori njeriun e shtrenjtë!

315

Pak ditë pasi hu mbi babain e tij nga koronavirusi, aktori i njohur shqiptar, Gent Zenelaj ka zbuluar se edhe ai është prekur nga virusi.

- PUBLICITET -

Përmes një postimi në rrjetet sociale teksa falënderon mjekët për kujdesin që kanë treguar ndaj tij, Zenelaj kujton se ky virus i pabesë i mori edhe babain.

“14 ditë luf tova me këtë sëmundje të pab esë dhe të po shtër miqtë e mi. Sëmundje që më mori njeriun e shtrenjtë”, shkruan aktori.

- PUBLICITET -