‘Hajdeni rrini me mua te…’, publikohen bisedat private mes Silvanës, Kejdës dhe Saimirit: Mos i thuaj njeriu… (foto)

Ka qenë i hidhur fundi i rrugëtimit të Silvanës në “Love Story”, pasi askùsh nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të hënës.

Fatkeqësisht ajo nuk mundi të mérrte trëndafil në fùnd nga Saimiri, duke lënë tashmë në garë nëntë konkurrente.

Por edhe pas eliminimit ajo shprehu rezérvat e saj për djalin duke thënë se është shumë e lumtur që u largua, teksa shtoi se Saimiri është mashkull i thjeshtë që pret që femrat t’i përulen.

Ajo tha se do burrë me B të madhe, teksa nuk ia pértoi as Saimiri, i cili i tha se edhe ajo duhet të jetë grua me G të madhe nëse e ka këtë kërkesë.

Por biseda të tjera duken në horizon, siç shihen në foton e parë të publikuar nga Kejda Topi. Aty lexohet mesazhi ku kërkohet që biseda të mbahet diskrete, e madje është kërkuar dhe të flitet me kamer.

Por në të dytën foto, të publikuar nga Silvana në Instagramin e saj, lexohet ftesa që Saimiri ka bërë për tek vila e tij.

TE TJERA