Edi Rama mëngjesin e sotëm jep lajmin e shumëpritur nga shqiptarët

148

Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga salla ku pritet të nisë vaksinimi anticovid.

- PUBLICITET -

Siç shihet në video tashmë çdo gjë është gati, pritet vetëm që vaksina të arrijë në Shqipëri.

“MIRËMËNGJES nga salla e Buzëqeshjes, aty ku nis vaksinimi anti- Covid19 dhe rinis një Shqipëri e re me më shumë besim tek e ardhmja që veç buzëqesh”, shkruan Rama.

- PUBLICITET -