Fitoi betejën me koronavirusin, por habit me deklaratën biznesmeni i njohur shqiptar

141

Pas nje periudhe te veshtire me Covid 19, biznesmeni Petrit Ago ia ka dale ta mposhte dhe fale asistences se mjekut te njohur Tritan Kalo.

- PUBLICITET -

Ai i ka kushtuar atij nje mesazh falenderimi duke i thene se i ka shpetuar jeten.

“Nuk kam koment për ju profesor Kalo. Me shumë pak fjalë në një status që do postoj këto ditë do informoj dhe miqtë në Facebook,

se iu jeni dr.Tritan Kalo që me thjeshtësinë, profesionalizimin, humanizimin, falë këmbënguljes tuaj unë kam filluar një jetë të dytë. Mirënjohës deri në vdekje,”-shkruan Ago.

- PUBLICITET -