Upsss! Bukuroshja shqiptare habit me deklaratën e saj: Robertit do t’i kërceja në prehër…

289

Robert Berisha duket se është beqari më i lakmuar i momentit.

 

Që pas ndarjes nga këngëtarja Nora Istrefi, ai vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe sidomos shumë i kërkuar prej femrave.

 

Në disa intervista pas ndarjes ai ka thënë se nuk është në një lidhje dhe se me Norën ende nuk është ndarë ligjërisht, e madje në të ardhmen nuk i dihet çfarë ndodh edhe mund të ribashkohen.

 

Megjithatë kjo nuk i ka penguar femrat e showbizit që ta dëshirojnë Robertin.

 

Si fillim moderatorja Lei Kraja shprehu simpati për të, ndërsa tani edhe Rashel Kolaneci zgjodhi Robert Berishën, dy herë gjatë sfidës së kick box.

 

E pyetur se cilit prej personazheve tek thesi i boksit do ti bënte një kërcim në prehër, Rashel u rrotullua njëherë rreth thesit dhe zgjodhi Robertin, duke thënë se ai është më simpatik se të tjerët.

 

Rashel e ka zgjedhur gjithashtu Robertin edhe një herë tjetër, kur është pyetur se me cilin prej meshkujve do të dilte në një takim.

 

Shiko Videon:

 

Lexo edhe:   Moment plot emocione të forta, Rudina me shoqërues special në altar (VIDEO)