HYRJELAJMEKORONAVIRUSRudina Dembacaj me corona...

Rudina Dembacaj me corona…

Na naten e nderrimit te viteve Rudina Dembacaj vendosi te kurorzonte dashurine e saj me Mark Frrokun ne martese.

Nderkohe duket se 2021 per moderatoren ka nisur me pushime e cila ka postuar ne rrjetet sociale foto dhe video te momenteve te ndryshme.

Nje nder to eshte edhe nje foto qe Rudina ka postuar ku shihet nje birre Corona. Duket se ky vit ka nisur mjaft kendshme per te.

TE TJERA

spot_img