HYRJELAJMESHOWBIZNoizy e thumboi keq, këngëtarja e njohur shqiptare i habiti të gjithë...

Noizy e thumboi keq, këngëtarja e njohur shqiptare i habiti të gjithë me përgjigjen e saj

Kënga e re e Taynës “Johnny” pati shumë sukses, por edhe u komentua shumë pas një thumbi që Noizy i hodhi publikisht. Reperi publikoi pak ditë më parë një pjesë nga kënga e tij “Naughty naughty”, ku shprehet “She come for Johnny, she got the Johnny”, e menjëherë u tha se Noizy e kishte për Taynën.

 

E ftuar në “Shiko kush luan”, Tayna u pyet për thumbin e reperit dhe kështu ajo foli për herë të parë për këtë postim.

 

Tayna u shpreh se nuk e ka kopjuar e nuk ka asgjë në veçanti me të.

 

Fjala “Johnny” është një fjalë që përdoret nga shumë persona e jo vetëm prej tij, tha reperja.

 

Kur në ekran iu shfaqen fotot e shumë artistëve shqiptarë, në lidhje me Noizyn, Tayna u shpreh “Shumë biznesmen”.

 

Pra, nëse të tjerët i konsideroi artistë, reperë të talentuar e njerëz të mirë, Noizyn e cilësoi si biznesmen. Nuk e dimë nëse Noizy e ka parë këtë intervistë, por me siguri do reagojë.

TE TJERA

spot_img