Noizy e thumboi keq, këngëtarja e njohur shqiptare i habiti të gjithë me përgjigjen e saj

Kënga e re e Taynës “Johnny” pati shumë sukses, por edhe u komentua shumë pas një thumbi që Noizy i hodhi publikisht. Reperi publikoi pak ditë më parë një pjesë nga kënga e tij “Naughty naughty”, ku shprehet “She come for Johnny, she got the Johnny”, e menjëherë u tha se Noizy e kishte për Taynën.

 

E ftuar në “Shiko kush luan”, Tayna u pyet për thumbin e reperit dhe kështu ajo foli për herë të parë për këtë postim.

 

Tayna u shpreh se nuk e ka kopjuar e nuk ka asgjë në veçanti me të.

 

Fjala “Johnny” është një fjalë që përdoret nga shumë persona e jo vetëm prej tij, tha reperja.

 

Kur në ekran iu shfaqen fotot e shumë artistëve shqiptarë, në lidhje me Noizyn, Tayna u shpreh “Shumë biznesmen”.

 

Pra, nëse të tjerët i konsideroi artistë, reperë të talentuar e njerëz të mirë, Noizyn e cilësoi si biznesmen. Nuk e dimë nëse Noizy e ka parë këtë intervistë, por me siguri do reagojë.

Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.   Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam...

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës, ka ndodhur edhe puthja e parë ndërmjet dy banoreve.   Nga emocionet teksa shkoi për ta pritur,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...