Jozefina Topalli e relaksuar buzë detit, uron shqiptarët për Vitin e Ri

Kryetarja e partisë më të re ‘Lëvizja për ndryshim’, Jozefina Topalli ka uruar Vitin e Ri me një foto të publikuar buzë detit.

 

“Përshumevjet e Gëzuar 2021”, shkruan Topalli krahas fotos së publikuar.

E qetë dhe e relaksuar duket në këtë foto Topalli e cila në këto zgjedhje është bërë gati të sfidojë edhe opozitën jashtëparlamentare, të cilët e ka sulmuar që pasi është larguar nga PD-ja.

 

Ish-kryeparlamentarja pak ditë më parë ka deklaruar se nuk ka qenë kurrë e afër me të, teksa shtoi se tani e ka kuptuar që ka korrupsion në opozitë. Topalli nuk i ka kursyer kurrë kritikat për Lulzim Bashën duke e bërë fajtor se falë tij Rama po qëndron në pushtet.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ekskluzive/ E lidhur me Butrint Imerin? Aktorja e njohur shqiptare sqaron të vërtetën

Aktorja Olta Beqiri për herë të parë ekskluzivisht në...

‘Më masakruan’, Robert Aliaj bën rrëfimin shokues: Më çanë lëkurën e më goditën…

Artisti Robert Aliaj Dragot ishte së fundmi i ftuar...

‘Ka ndonjë lek nga BE, apo vetëm foto?’, Rama i përgjigjet qytetarit

Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur qytetarëve lidhur me...