Me jete te gjate! Dy bebet e para që erdhën në jetë sapo hyri viti i ri

120

Dy vajza kane ardhur ne jete ne momentet e para te vitit te ri 2021.

Ministrja e Shendetesise Ogerta Manastrirliu ka publikuar fotot e tyre Pak minuta sapo ka ka ndodhur nderrimi i viteve.

Postimi I plote:

Mirë se erdhët Ajla dhe Meri??

Dy vajza që erdhën në jetë të shëndetshme 1 min pas mesnate në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” dhe “Koço Gliozheni” në Tiranë janë oguri më i mirë për vitin që sapo ka ardhur??

#Gëzuar?