HYRJELAJMESHOWBIZE ftuara i kollitet në emision, ‘trembet’ Rudina Magjistari: E ke bërë...

E ftuara i kollitet në emision, ‘trembet’ Rudina Magjistari: E ke bërë tamponin?

Modelja e njohur Heidi Lushtaku ka qënë e ftuar në emisionin “Rudina”, ku edhe ka treguar lidhur mbi jetën dhe karrierën e saj si modele.

Por në një momente teksa po fliste me moderatoren Rudina Magjistari, ajo nisi të kollitej duke e vënë në p anik drejtuesen e emisionit.

Me të qeshura, Heidi kërkon falje duke e njoftuar se jo më larg se dje e kishte bërë testin pasi nesër do kthehej sërish në Zvicër.

BISEDA NË STUDIO:

Heidi Lushtaku: *kollitet Më falni!

Rudina Magjistari: Je mirë? Me teste të gjitha i ke bërë?

Heidi Lushtaku: Po e kam bërë testin dje se më duhet që të udhëtoj

Rudina Magjistari: Ka ardhur një kohë që kemi f rikë edhe të kollitemi dhe të teshtijmë. Përmbajmë veten se trembem të gjithë ata që i kemi afër.

TE TJERA

spot_img