Dalin pamjet, edhe Alketa Vejsiun e tradhëton fustani, i dalin të gjitha sheshit

253

Alketa ka veshur nje fustan te kuq gjate spektaklit Love Story.

Pervec fotove te shumta ajo ka bere edhe disa video ku ecte shume lozonjare. Por papritur i dolen te gjitha sheshit.

Ne video i duken te brendshmet dhe Alketa menjehere e ka fshire nga Instagrami kete foto.

Teksa Alketa levizte dukej cdo gje me e qarte, epo ndodhin tani s’ke cben.