Shikoni çfarë ndryshimi! Sot ajo njihet si një ndër ikonat e muzikës shqiptare (Foto)

Sot ne e njohim ate si një nga këngëtaret më të dashura dhe më të sukseshme të muzikës shqiptare.

Pra vajza në foto është Shkurte Fejza, një këngëtare dhe një artiste e kompletuar.

Ne ditet e sotme ne popull ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera në të gjitha trevat shqipfolëse.

Kjo foto që është bërë publike është një nga fotot e rralla të këngëtares Shkurte Fejza, ku ajo duke se ishte në fillimet e karrierës së saj dhe tani me kalimin e viteve, ajo ka ndryshuar aq shumë, sa gati nuk njihet.

TE TJERA

spot_img