Po fliste për arritjet e Edi Ramës, ministres Elisa Spiropali i zbërthehet xhaketa dhe…

Ministrja për Marr ëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është treguar më shumë transparente seç duhet.

Sot ajo është ftuar në emisionin “Real Story” për të argumentuar ndryshimet në qeveri të bëra nga kryeministri Edi Rama. Por ka pësuar një ‘inc ident’.

Xhaketa e saj është e g risur në një anë duke vënë në siklet ministren, e cila herë pas herë mundohet që ta mbyllë me lezet pa u pikasur nga kamerat.

TE TJERA

spot_img