“Mendova për djalin e vogël, se nuk do e shihja më”, Jozefina Topalli rrëfen momentet më të vështira të jetës (VIDEO)

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka folur mbi një ngjarje të rëndë në ’97-ën ku i është rrezikuar jeta.

Në një intervistë për emisionin “Jeta pa filtër” Topalli kujton momente e këqija, me ka llash mbi kokë në fushatë elektorale dhe e vetmja gjë që i shkoi ndër mend ishte vetëm të dëgjonte zërin e djalit të saj, atëherë vetëm 3 vjeç.

Ajo më tej shprehet edhe për situata kur përplasjet brenda opozitës kanë qenë nën një presion të fortë, deri kur vendosi të largohet nga Partia Demokratike si edhe flet për ditët e para që ka hyrë në këtë formacion politik.

Bashkë me Topallin kanë shkëputur përjetimet e tyre, jo gjithmonë të këndshme ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli dhe nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...