“Edhe ne në Kosovë na duhet një drejtues si Edi Rama”, kryeministri i përgjigjet qytetarit

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me qytetarët në rrjetin e tij social Facebook.

Rama ka zgjedhur komentet më pikante. Një nga qytetarët i shkruan kreut të qeverisë se një kryeministër si ai i duhet dhe Kosovës pasi ndryshimet në Shqipëri shihen shumë qartë.

Një ndjekës tjetër i kthehet se popullit i është mbyllur sytë pasi Rama po i shet detin Greqisë.

Kryeministri Rama i është kthyer ashpër teksa i shkruan se ai duhet të jetë i verbër vetë.

TE TJERA

spot_img