HYRJELAJMESHOWBIZEnca poston foton e vjetër me Dafina Zeqirin. Dhe ndryshimi i Encës...

Enca poston foton e vjetër me Dafina Zeqirin. Dhe ndryshimi i Encës është shumë i madh…

Enca është artistja ndër të cilat iu bashkua sfidës së re në Instagram.

Këngëtares iu kërkuan fotografi nga më të ndryshmet, teksa ajo plotësoi dëshirat e ndjekësve.

Njëri nga fansat i kërkoi Encës të postonte një foto së bashku me Dafina Zeqirim.
Në imazhin e publikuar shihen dy këngëtaret e buzëqeshura duke pozuar për kamerën vite më parë.

“Foto antike Dafina Zeqiri, dashuri”, shkroi Enca./korrieri.al

TE TJERA

spot_img