Binjaket më identike në botë ndajnë shtratin me të njëjtin burrë. Tani planifikojnë të hedhin një hap tjetër duke…

242

Ato konsiderohet binjaket më identike të botës dhe fotot që kanë ndarë për fansat në rrjetet sociale e tregon më së miri këtë.

Anna dhe Lucy Decinque, nga Australia, ndanë një seri fotosh në Snapchat gjatë periudhës festive, duke zgjedhur një fustan lulesh bardh e zi për ditën e madhe.

Binjakët ndajnë çdo detaj në jetën e tyre, duke përfshirë operacionin e tyre plastik, të dyja marrin mbushës identik të buzëve, implantime gjiri, trajtime me lazer, etj.

Madje, ato ndajnë të njëjtin burrë, Ben Byrne dhe flenë së bashku në të njëjtin shtrat.

Lucy shpjegon funksionet e secilës prej tyre, ndërsa burri i trajton ato ‘në mënyrë të barabartë’.Ajo më parë tha: “Natën e parë që takuam Benin e puthëm, të dy, kështu që menduam se ku mund të realizohej lidhja. Në të kaluarën kemi pasur të dashur të veçantë, por ata nuk e kuptonin lidhjen tonë. Beni na kupton dhe na pranon për ata që jemi.

Ben na trajton në mënyrë të barabartë dhe ka qenë i barabartë që nga dita e parë. Nuk ka asnjë xhelozi. Ai merr dyfishin e dashurisë, dyfishimin e vëmendjes, kështu që nuk ankohet kurrë. Binjakëzimi dhe fitimi”.

Ndërsa binjakët kanë dalë me burra të ndryshëm më parë, ata thonë se ndarja e një të dashuri funksionon në mënyrë perfekte për to.

“Ne jemi me njëri-tjetrin 24/7, unë dhe motra ime; është thjesht më e lehtë të ndash një të dashur sepse jemi gjithmonë bashkë,” thanë ato.

Treshja tani po planifikon që marrëdhëniet e tyre të kalojnë në nivelin tjetër – dhe po planifikojnë krijimin e një familjeje.

Anna dhe Lucy thanë se planifikojnë të përdorin IVF për tu siguruar që do të mbeten shtatzënë në të njëjtën kohë.

Duke hedhur poshtë komentet negative që kanë marrë, Lucy tha: “Nuk është me të vërtetë e çuditshme për ne.

Ne kemi një të dashur dhe të tre ndajmë të njëjtin shtrat. Për djemtë, në zemrat dhe ëndrrat e tyre, ata duan dy të dashura. Ne kemi të njëjtën shije në gjithçka, kështu që padyshim që do të na pëlqejë gjithashtu i njëjti djalë… Nëse do të mbesja shtatzënë Lucy do të ngelej shtatzënë menjëherë – sepse trupat tanë duhet të jenë të njëjtë. Ne do të përpiqeshim që kjo të ndodhte, patjetër.”