HYRJELAJMEKRONIKËShperthimi ne Shkoder, policia jep detajet, ja e kujt ishte makina...

Shperthimi ne Shkoder, policia jep detajet, ja e kujt ishte makina…

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 26.12.2020, rreth orës 20:25, në lagjen “Partizani”, Shkodër, mjeti i cili ishte i parkuar në oborrin e shtëpisë së shtetasit N. B,

ne rrethana të paqarta dyshohet se ka shpërthyer si pasojë e lëndës plasese, duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe në drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër po punohet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

TE TJERA

spot_img