HOROSKOPI DITOR, E SHTUNE DATE 26 DHJETOR 2020

Dashi

 

Nesër do të jetë një ditë nervoze dhe e nënshtruar, kështu që shmangni përplasjet dhe tensionet sidomos në familje. Mundohuni të rezistoni nesër dhe pasnesër dhe ditët në vijim do të jenë më mirë.

 

Demi

Nesër do të jetë një ditë pozitive falë Jupiterit, Saturnit, Hënës dhe Diellit, të cilët paralajmërojnë një vit të ri plot emocione të bukura dhe projekte fituese. Kjo mund të sjellë që disa njerëz të përjashtohen nga jeta juaj. Shijoje ditën.

 

Binjakët

Do të jetë një ditë shërimi për ju, me Hënën që nuk është më në disfavor. Tani ju duhet të pushoni: shfrytëzoni rastin për të organizuar diçka me partnerin tuaj.

 

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se duhet të përpiqeni të shmangni mendimin përsëri për të kaluarën dhe gjërat që ju lëndojnë, veçanërisht në këto ditë kremtimesh. Ata që janë të detyruar të punojnë mund të jenë pak nervozë dhe të reagojnë në një mënyrë polemike.

 

 

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se do të jetë një ditë pozitive, veçanërisht në lidhje me dashurinë dhe ndjenjat.

 

Virgjëresha

Do të jetë një ditë pozitive dhe e rimëkëmbjes për ju në krahasim me ditët e kaluara. Tani keni tre planetë në krah, Saturnin, Jupiterin dhe Diellin, të cilët do t’ju ndihmojnë gjatë vitit të ardhshëm. Do të jetë një 2021 i rëndësishëm dhe i favorshëm.

 

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox specifikon se do të jetë një ditë nervoze dhe e nënshtruar në të cilën do të ishte më mirë të lini gjërat të rrëshqasin, të përpiqen të qëndrojnë të qetë dhe të shmangin argumentet, veçanërisht në familje. Mundohuni të jeni të kujdesshëm.

 

Akrepi

Edhe për ju do të jetë një ditë e shqetësuar dhe nervoze. Nëse keni kërkesa për të bërë, lëvizni midis 26 dhe 27 Dhjetorit, si për sa i përket profesionit dhe dashurisë.

 

Shigjetari

Nesër do të jetë një ditë pozitive, me planetët që mbeten në anën tuaj. Jeni të favorizuar në dashuri dhe në marrëdhënie me të tjerët: ka shumë të ngjarë që gjatë vitit të ardhshëm projektet tuaja të shohin dritë.

 

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se do të jetë një ditë shumë pozitive falë pranisë së Uranit: Hëna, Dielli, Saturni dhe Jupiteri, të cilat ju japin energji të madhe, ndihmojnë në projekte pune dhe gjithashtu mbrojnë në lidhje me dashurinë.

 

Ujori

Ditë interesante dhe pozitive, në të cilën mund të përjetoni emocione të mira. Fillon një periudhë kur do të ketë shumë konfirmime në jetën tuaj, si personalisht ashtu edhe profesionalisht.

 

Peshqit

Dita e rimëkëmbjes është nesër, dhe përkushtimi juaj duhet të jetë maksimal. Madje duhet t’i përkushtoheni edhe më shumë vetes. Ndoshta keni mendime ose shqetësime, ose ndiheni pak të humbur dhe keni nevojë për siguri.

TE TJERA