A është Xhemi Shehu shtatzënë, ndjekësit symprehtë nuk iu iku ky detaj (FOTO)

132

hemi shehu dhe Arbana Osmani tashme dihet se jane shoqe dhe mikesha prej vitesh. Kur Arbana ka postuar ne rrjete sociale nje foto me ato te dyja bashke ajo e ka shoqeruar me nje shkrim poshte teper intrigues. Mirepo kesaj radhe ajo ka bere nje pyetje per nfjekesit.

 

Arbana shkruan: Xhemi me dha sot dhuraten e fundvitit porgjeni cfare ? Me tej ndjekesit kane vazhduar me aludime nga me te ndryshmet ku vihen re disa.
Arbana nuk e tregoi për çfarë dhurate bëhej fjalë dhe njëra nga ndjékëset i komentoi me shaka:

 

“Të të mbàjë fëmijët nja 2 ditë, të ngòpesh me gjumë!”. “Oooooooo kjo do kishte qenë super, po nuk është nga ato lule!”, ju përgjigj Arbana. Te shumte ishin komentuesit qe e lidhnin dhuraten vertete me shtatezani tjeter te Xhemit por asnjera prej mikeshave nuk ka kthyer pergjigje

 

Ndaj ne nuk mùnd të themi asgjë në lídhje me këto lajme dhe tashmë është në dorë të Xhemit të shùajë dyshímet e të gjithëve. Kujtojmë se Shehu është shkëpùtur nga televizioni préj muajsh dhe nuk është e angàzhuar në ndonjë projekt. Nga ana tjetër ajo është nënë e dy djemve, Martinit dhe Gabrielit.

 

Lexo edhe:   “Gazetare k*rvë!”/ Basketbollisti pezullohet dhe dërgohet në gjykatë