Shqipe Hysenaj plas ‘bombën’ e radhës, ‘shigjeton’ autoren e ‘Përputhen’ dhe i zbulon regjistrimet (FOTO)

Shqipe Hysenaj e ka mbajtur fjalën dhe sot ka publikuar një regjistrim të autores së “Përputhen”, Olsa Muhametit, në rrjete sociale.

Në audion e publikuar dëgjohet Olsa duke folur me Erjon Gecën (një tjetër ish-konkurrent).

“Ti e di shumë mirë që aty brenda është shoë”, shprehet autorja e “Përputhen”.

“Bravo Olsa ke folur të vërtetën, tani fute Anën të thotë historinë e saj të dhimbshme”, ka shkruar Shqipja krahas postimit.

FOTO:

TE TJERA

spot_img