HYRJELAJMESHOWBIZPjesa “pikante”/ Menduan se kamerat ishin të fikura, konkurrenti zhvishet dhe nxehet...

Pjesa “pikante”/ Menduan se kamerat ishin të fikura, konkurrenti zhvishet dhe nxehet situata në takim

Takimi i Anës dhe Arbrit në Përputhen ishte plot me të papritura dhe pjesa më pikante ishte pasi ata kujtuan se ishte fikur kamera.

Edhe nën efektin e verës, ata u’ çliruan’ disi drejt njeri tjetrit dhe mes tyre pati përqafime dhe ngacmime dhe batuta.

Ndërsa Arbri tentoi dhe të hiqte këmishën.

TE TJERA

spot_img