Aksident në Shkodër/ Përplasen dy makina, lëndohen dy persona nisen me urgjencë drejt spitalit

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër – Kryebushat.

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se dy automjete janë përplasur njëra me tjetrën dhe për pasojë janë dëmtuar dy drejtuesit e mjeteve.

Këto të fundit janë dërguar me urgjencë në spital ku aktualisht ndodhen në në Spitalin e Shkodrës , ku dhe po marrin mjekim.

Mësohet se për fat të mirë ato ndodhen jashtë rrezikur për jetën sakaq në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia ku dhe po merret me hetimin për zbardhjen e rrethanave të aksidentit .

Si pasojë e aksidentit, është shkaktuar edhe radhë automjetesh në dy anët e rrugës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME