Emërimi i Bledi Çuçit në Ministrinë e Brendshme, Lleshaj zbulon prapaskenat: Ka ardhur pa dëshirën e tij

Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i ka dorëzuar stafetën Bledi Çuçit.

Gjatë fjalës së tij në prani të kryeministrit Edi Rama, Lleshaj dha edhe një këshillë për Blendi Çuçin.

Më tej ai zbuloi se Çuçi kishte ardhur pa dëshirë në detyrën e ministrit të Brendshëm. Më pas Rama e ndërpreu duke thënë se ka ardhur pa dijeni, jo pa dëshirë.

“Ka shumë çka që është bërë dhe sot nuk është koha e një bilanci. Sot është koha oër të falenderuar. Më ka besuar në një kohë që nuk njiheshim mirë. Më ka dhënë një besim aproori dhe ju dhe unë. Dua të falenderoj secilin prej jush, çdo punonjës të Policisë së Shtetit me të cilin jam identifikuar me përgjegjësi të plotë. Besoj se është bërë një zgjedhje e mirë me pasardhësin se është një brengë e madhe se kush e merr

Para ca netësh më kanë pyetur se çfarë këshille do t’i jepja ministrit pasardhës.

Nëse pasardhësi do të ishte një person që do të vijë në post pa dëshirën e tij, pra një person që vdes për tu bërë ministër, nëse ai person që nuk vjen me një dëshirë të madhe për të bërë ministër s’ka nevojë, Jam i informuar se nuk ka ardhur me dëshirën e tij”,- tha Lleshaj.

Ky burrë mëson burrat e tjerë si të lyhen: “Makeup-i është për të gjithë, edhe për ne meshkujt”

Make-up-i dhe kozmetika zakonisht rezervohen për kategorinë e femrave, të cilat prej shekujsh kanë tentuar të bëhen të bukura dhe të përmirësojnë estetikën duke...

Ky qen rri përditë ulur në plazh duke pritur me sytë nga deti që kur i zoti humbi jetën mes valëve

Mund të përshkruani çfarë është dashuria?   Shumë do të përgjigjen se është një nga ndjenjat më të pastra që dy njerëz mund të kenë për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME