Çfarë ndodhi?! Sindi ironizon keq Melisën: Po marr shembull nga këta me eksperiencë

169

Disa kohë më parë, Melisa dhe Sindi u përfshinë në një debat shumë të ashpër.”

Unë do e bëj kur ta ndjej, jo si ti që e bën me të gjithë për një kafe”, i tha Sindi Melisës, e cila doli nga studio dhe shpë rtheu në të qara.

Megjithatë, marrëdhënia e vajzave nuk është aspak e mirë. Sindi në takimin e saj me Erlindin tha se kishte harruar të merrte një metër me vete për të vendosur distancën mes tyre, si bëri Ani në takimin me Melisën.

E pyetur nga Bora Zemani, Sindi tha se po merr shembull nga njerëzit me eksperiencë.

“Nuk ishte ironi Bora, unë po merrja shembull nga njerëz që kanë eksperimentuar në jetën e tyre, kanë eksperienca, meqë unë nuk kam dhe nuk di të bëj takime. Thashë po marr shembull nga këta”, u shpreh Sindi.

Lexo edhe:   Si asnjëherë më parë, Bora Zemani rrëfen historinëe saj sekrete dashurie! (VIDEO)