E papritur! Fifi ndahet nga i dashuri, kengetarja poston foton e dyshimte

Pak kohe me pare Fifi pranoi publikisht lidhjen dhe se ishte e dashuruar me djalin nga Tirana Xhuljon.

Por duket se per momentin eshte duke kaluar nje periudhe mjaft te veshtire.

Diten e djeshme teksa u ka kthyer pergjigje fansave, kengetarja eshte pyetur edhe per Strachatelen( keshtu e quante te dashurin e saj) por pergjigjet e Fifit nuk priteshin.

Teksa e pyesnin a ishte e lidhur ajo ka thene JO, madje shprehet se eshte bere pishman qe ka folur per ndjenjat ne publik.

Kjo mund te jete nje moment krize ose Fifi dhe Xhuljo i kane dhene fund!

TE TJERA

spot_img