Çfarë po ndodh në Teatrin “Migjeni”, në brendësi të ambienteve shihen… (foto)

Ne Teatrin “Migjeni” kete pasdite po zhvillohen xhirime pergatitore me materiale te ndryshme ne kuader te festave te fundvitit.

Ne brendesi te ambienteve te Teatrit gjendet i gjithe stafi i xhirimit te Tv Star Plus duke realizuar filmimet e materialeve festive.

Ajo cka duhet theksuar eshte se pavaresisht situates se veshtire nga pandemia qe ka perfshire tere globin apo edhe trazirat ne vendin tone me protestat qe po zhvillohen prej ditesh per ngjarjen e rende ndaj Klodian Rasha ne Shkoder nuk ka si te mungojne te tilla vepra qe jane prezente cdo here ne familjet e cdo shkodrani dhe jo vetem.

Pavaresisht situates aktuale e cila eshte e veshtire per te gjithe duhet te mendojme pozitivisht dhe te gjithe bashke te kontribuojme me aq sa mundemi qe te bejme me te miren per te gjithe ne.

TE TJERA

spot_img