(Video) ”24 mijë euro që Ermal Mamaqi t’u mësoj si të jetoni”, aktori Laert Vasili degjeneron: Ky k*ri që merr erë ça është?

223

Paketa e trajnimit e Ermal Mamaqit është kthyer në një çështje de bati edhe në studiot televizive.

2 ditë më parë Mamaqi ndërhyri live në emisionin ‘PolitikOn” të Alfred Lelës dhe shpjegoi se posteri në fjalë nuk ka dalë nga ai dhe nuk është zyrtar për trajnimet që do të kryhen.

Ndër të tjera Ermali u shpreh i fyer nga fjalët e të ftuarve në studio, që sipas tij i veshën epitete nga më të ndryshmet.

Midis tyre ishte dhe Laert Vasili i cili foli edhe për gabimet ortografike që kishte posteri që u shpërnda, për të cilin më pas Mamaqi reagoi tha se nuk është i tij.

Vasili tha:
Kjo k*ri merr erë ca është k**i merr erë ça është do një ë ajo aty karrierë.”

Lexo edhe:   Triumfon Tom Doshi/ Përfundon numërimi në Shkodër, kush janë kandidatët që mbetën jashtë parlamentit