Kreshnik Spahiu nxjerr informacionin ‘sekret’: Pas Shkodrës, ja kush e ka radhen per t’u djegur

394

Prej disa ditësh vendi ynë është përfshirë nga një valë protestash të iniciuara pas vr a sjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha nga efektivi i policisë. Madje ditën e sotme protestuesit do gjën edhe selinë e PS në Shkodër.

- PUBLICITET -

Nisur nga këto zhvillime, ish-kreu i Alenacës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu paralajmëron përmes një postimi në rrjetet sociale se pas Shkodrës ka informacion se radhën për tu djegur e ka Kukësi dhe Kavaja.

“Pak Shkodrës, thonë: Radh?n për tu dj egur e ka Kuksi dhe Kavaja.

Skenari sapo filloi”, shkruan Spahiu.

- PUBLICITET -