E quajti SKANDAL djegien e selisë së PS në Shkodër, Voltana Ademi i habit të gjithë me lëvizjen e saj

Ditën e sotme disa të rinj, kryesisht të mitur, sul muan dhe shkatërruan selinë e PS në Shkodër duke iu vënë flakën të gjitha orendive dhe dosjeve që ishin në zyrë.

Teksa po ndodhte ky akt i rëndë, kreybashkiakja Voltana Ademi reagoi për një media online dhe e quajti skandal këtë veprim.

Mirëpo pa kaluar shumë minuta nga kjo deklaratë, Voltana Ademi është shfaqur vet mes protestuesve në Shkodër, madje i prin kësaj proteste, duke rënë kështu në kontradiktë me veten.

TE TJERA

spot_img