Vajza shqiptare e bën nusen e Berishës të flasë me vete/Të ngeli mendja te s*ksi ty, thuaj ndonjë fjalë për Klodianin

225

Komentuesit janë re voltuar me postimin që ka bërë në rrjetet sociale blogerja e njohur, Armina Mevlani, t cilët kanë pritur nga ajo një reagim për e Klodian Rashen.ë

Ditën e mërkurë, kur u zhvillua dhe protesta në kryeqytet, Armina postoi një thënie filmi dhe një foto bashkangjitur, duke nxitur edhe komentet e ndjekësve në Instagram.

“Te ngeli mendja ke dashuria dhe s*ksi si nk bere 1 postim per kri min qe ndodhi”, shkruan komentuesja.

Por Armina ka zgjedhur t’i përgjigjet dhe të replikojë me të, duke i sqaruar se ka ndërmend që të ndërmarrë nisma në të ardhmen, që sado pak ndryshojnë jetën e një njeriu, thotë blogerja, e cila bashkëjeton me djalin e ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzenin.