Rama merr masa të rrepta, vendos sn ajpera para Kryeministrisë

Pas protestës që është zhvilluar ditën e djeshme për te ndjerin Klodian Rasha, ku qytetarët kanë gjuajtur me sende të forta drejt Kryeministrisë, ditën e sotme mesa duket janë marrë masa të tjera.

Në një foto që ka postuar gazetari Klodian Tomorri, në shihet se në tarracën e Kryeministrisë, Kuvendit dhe ndërtesave të tjera ka vendosur sna.jpera.

TE TJERA