Pasi kër cënoi Ardi Veliun, ofe ndoi Alketa Vejsiun dhe Ermal Mamaqin, Stresi bën sërish veprimin e papritur

468

Kë rcënoi Ardi Veliun se nëse nuk jepte dorëheqjen deri ditën e dielë do të di gjej Tirana e madje do të shkonte në Surrel nëse donin.

Ky ishte kë rcënimi i bërë nga reperi Stresi mbrëmjne e djeshme në Instagram që mesa duket është pë nduar dhe e ka fshirë.

Ndër të tjera ai përmendi dhe Alketa Vejsiun e Ermal Mamaqin duke i quajtur si go jore të Edi Ramës.

Nuk dihet se përse Stresi e ka fshirë postimin e tij, mbase është ‘kër cënuar’ ose ka reflektuar për fjalët e thëna.

STATUSI NGA STRESI

jam rebel i lindur nuk jam go…e edi rames si alketa vejsiu si ermal mamaqi pergjegjsi man ardi veliu lleshi ka ik per tenderimin e uniformave Ardi veliu deri dielen ultimatium o do digjet tr 72 or te dielen darke do digjet tr do ikim dhe ne surrel po deshet kujdes ardi veliu ???? 72 ore ultimatum ose pyte fatmir xhafen???? Te dielen 00:00 do di gjen karburantet . Sjam as me Pd As me Lsi -n jam me drejtesin po drejtesi nuk ka

Reperi vijon të mbetet në kërkim nga dita e djeshme si organizator i pro testës së parë për vr asjen e Klodian Rashës.