Zbulon mashtrimin e madh që po ndodh në emër të tij, Ardit Gjebrea del me reagimin e revoltuar

Moderatorit i njohur shqiptar, Ardit Gjebrea është përballur me një të papritur në rrjetet sociale. Gjebreas i është dashur të sqarojë ndjekësit në rrjetet sociale, pasi dikush ka bërë një mashtrim në emrin e tij.

Persona ende të paidentifikuar kanë përdor emrin e Gjebreas për qëllimet e tyre në rrjetet sociale, ndërsa me kërkesën e familjes së tij ai ka sqaruar:

“Fallco! Një i çmendur hedh një gur në lumë dhe mua më duhet të reagoj. Por meqë ma kërkuan familjarët e mi po e bëj. E vetmja faqe në Instagram e imja është kjo këtu dhe në facebook është ajo e cila është verifikuar. Se çfarë bëjnë të tjerët, nuk është problemi im. Sidoqoftë tani me këtë çështje po merren organet kompetente.

Kujdes! Mos jepni asnjë të dhënë tuajën personale, nëse ju kërkojnë nga llogari të ndryshme me emrin tim në Facebook ose Instagram. Mos hyni në asnjë lojë që ka emrin apo foton time. Gjithçka është një tallje e dikujt. Vetëm kjo është faqe e imja, e verifikuar.” – shkruan Gjebrea.

TE TJERA

spot_img