HYRJELAJMEAKTUALITETKreshnik Spahiu nxjerr pamjet që po thyejnë rrjetin dhe bën reagimin e...

Kreshnik Spahiu nxjerr pamjet që po thyejnë rrjetin dhe bën reagimin e fortë: Ndodh pas 30 vitesh

Mbrëmja e dytë e protestës për vasjen e Klodian Rashës është shoqëruar me te nsione dhe ka os në kryeqytet. Shumë objekte publike janë shkat ërruar.

Lidhur me situatën ka reaguar edhe avokati Kreshnik Spahiu, teksa publikon një video ku protestuesit shk atërrojnë zbukurimet në shesh.

“Analogji: 30 vjet më parë, rrëzuam një bust por jo komunizmin, 30 vjet më pas, rrëzuam një pemë por jo banditizmin”, shkruan Spahiu.

TE TJERA

spot_img