Eni Vasili ‘vë me shpatulla pas muri’ Agron Gjekmarkajn, analisti bën reagimin që nuk pritej

Protesta për ekze kuti min e Klodian Rashës përfundoi pas përleshjes së demonstruesve me policinë, para Ministrisë së Brendshme dhe Kryeministrisë e më pas në sheshin Skënderbej.

Për analistin Agron Gjekmarkaj, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj duhet të japë dorëheqjen.

Lidhur me këtë deklaratë në emisionin Open ka ndërhyrë edhe moderatorja Eni Vasili, e pyeti se përse Basha duhet të bëhet kryeministër kur në kohën që ai ka qenë ministër i Brendshëm u ekze kutu an në Bulevard 4 persona.

Analisti i vënë në siklet tha se Vasili nuik duhet t’ja bënte atë pyetje, por pas insistimit të saj, ai deklaroi se edhe Basha duhet të jepte dorëheqjen në atë kohë.

I gjeti motra një burr milioner/ Valbona trondit te Arditi: E ndava, ai më kerkonte…

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli një përballje midis dy motrave. Shkak për mosmarrëveshjet midis tyre është bërë martesa...

Feston datëlindjen sot, ja sa vjeçe mbush aktorja e madhe shqiptare

Aktorja e famshme do të mbahet mend sidomos për interpretimin e magjishëm të “Marigosë” përkrah Robert Ndrenikës dhe Hajrie Rondos në filmin “Përallë nga...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...