Bëri namin në protestë dhe policia e shpalli sërish në kërkim, Stresi bën veprimin qe nuk pritej (FOTO)

240

Policia ka shpallur në kërkim Arkimed Lushajn, i njohur me emrin artistik ‘’Stresi’’ për protestën e djeshme në Tiranë.

Reperi Arkimed Lushaj, ka sfiduar policinë përmes rrjeteve sociale.

Ai ka publikuar pamjet në Intsrgram, ndërsa shfaqet në automjet duke kënduar këngën e tij i pashqetësuar nga SHTETI.