Zjarri përfshin pallatin dhe ashensorin me 9 kate ne Shkoder

Sipas informacioneve të para, dyshohet se zjarri ka rënë për shkak të një shkëndije elektrike.

Sipas burimeve, lokali është djegur totalisht dhe flakët kanë prekur edhe pjesën anësore të një pallati duke djegur gjithashtu dhe ashensorin.

Lokali ndodhet në qendër të Shkodrës, shumë pranë hyrjes së Teatrit Migjeni.

Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, vetëm dëme materiale.

TE TJERA

spot_img