“O Ilir Meta ku je?” Protestuesit i bëjnë kërkesën e papritur presidentit

190

Mbrëmjen e sotme protestuesit kanë kërkuar praninë e Presidentit Ilir Mea në shesh.

- PUBLICITET -

Mes tyre, që janë mbledhur përpara kryeministrisë dhe kërkojnë drejtësi për Klodian Rashën, ka të rinj që thërrasin emrin e Ilir Metës.

“O Ilir Meta ku je…ku je o Ilir Meta,” dëgjohet të thotë një djalë.

Më pas, kësaj thirrjeje i bashkohet edhe reperi Arkimed Lushaj që njihet ndryshe si Stresi.

“A do e ngresh popullin, ku je…jemi këtu për Klodianin,” shton ai.

- PUBLICITET -