Ngjarje e rëndë , një 60-vjeçar i jep fund jetës në mënyrë tragjike

NJë ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korcë.

Një person është gjetur pa jetë në shtëpinë e tij pasi i ka dhënë fund jetës së tij duke u vetëv arur.

Sipas fqinjëve, personi në fjali vu ante nga dep resioni, i cili bësohet se është dhe shkaku i ngjarjes së rëndë.

Identiteti i vik timës është Kostaq Prendo, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes. /albeu

TE TJERA

spot_img