E pyetën kur ka qenë s*ksi më i mirë para apo pas martese? Këngëtarja shqiptare: Kam 13 vite e… (video)

229

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Orgesa Zaimi ishte e ftuar në “After Party” nga Luana Vjollca, ku iu përgjigj pyetjeve, disa prej tyre pikante.

Orgesa foli për jetën sentimentale duke pranuar se i pëlqejnë puthjet buzë detit si edhe pranë zjarrit. Ndërsa mes s*ksit të zjarrtë dhe dashurisë me përqafime, ajo zgjodhi të bëjë një kombinim të të dyjave duke u shprehur: Përqafime të zjarrta.

Puthje buzë detit apo pranë zjarrit?

Orgesa Zaimi: Më pëlqejnë të dyja variantet, shumë të mira janë.

S*ksi më i mirë para apo pas martese?

Orgesa Zaimi: Pa koment, 13 vite martesë këtu.