22-vjecari shqiptar humb jetën duke bërë dush…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë. Një 22-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij.

 

“Abcnews.al” ka bërë me dije se i riu është gjetur pa shenja jete nga familjarët, teksa ka qenë duke bërë dush. Ato kanë lajmëruar menjëherë p oli cinë.

 

Sipas dyshimeve të para, 22-vjeçari ka humbur jetën si pasojë e një arresti kardiak.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...