Shqiptarët tallen keq me Elvis Nacin që hapi dyqan/ A i ke syzet hallall

Hoxha Elvis Naçi dje njoftoi se ka hapur një dyqan për syze. Në njoftimin për hapjen e dyqanit, Naçi tha se nëse puna do iu ecën mirë do të ndërtojë edhe një shtëpi për një familje të varfër.

 

E pas këtij postimi të tij, në rrjete sociale kanë nisur talljet me hoxhën shqiptar. Zana Avdiu ka ironizuar me Naçin, duke pyetur nëse do të bëjë zbritje për Black Friday.

 

“A e ditet, a bon Elvisi zbritje per Black Friday”, ka shkruar Avdiu.

 

Një tjetër vajzë ka publikuar një fotografi me syze në Facebook, duke shkruar “Syze hallall, thanks Elvis Naçi”. Edhe Safer Zogaj ka ironizuar me hoxhën.

 

“E kam fal sabaun e kam harru me bë dua për biznesin e Elvis Naçit. A duhet me u përsërit namazi?”, ka shkruar Zogaj.

 

Luizit i paska rënë lotaria, ka fituar 100 mijë euro pa mbaruar ‘Big Brother’ akoma

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.   Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...