HYRJELAJMESHOWBIZPak ditë para lindjes së vajzës, Sara Hoxha futet e gjitha në...

Pak ditë para lindjes së vajzës, Sara Hoxha futet e gjitha në allçi, ja çfare i ndodhi

Kanë mbetur edhe pak ditë nga koha kur Ledri Vula dhe Sara Hoxha të bëhen prindër për herë të parë. Të dy përpiqen ti mbajnë të azhornuar ndjekësit me caste nga pritja e ëmbël, ndërsa së fundi janë shpërngulur drej Gjermanisë, ku pritet të vijë në jetë edhe vajza.

Së fundmi, Sara duke dashur të mbajë kujtimet e shtatzënisë, ka realizuar diçka vërtetë të veçantë në trupin e saj. Ajo është futur në allçi, duke realizuar skulpturë hiret e saj trupore gjatë shtatzënisë, për t’i ruajtur si kujtim.

Sara ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi të gjipsit, ndërsa e ka cilësuar si një përvojë interesante këtë.

“Kjo ishte kënaqësi. A ka ndonjë gjë tjetër që mund të bëjmë për ta mbajtur shtatzëninë kujtim? Do të të tregoj një ditë se çfarë kam ndërmend të bëj me këtë shtypje gipsi gjatë shtatzënisë. Nuk është bërë akoma”, ka shkruar Sara në Instagram.

TE TJERA

spot_img