Portieri i Kombëtares shqiptare dhe SPAL, Etrit Berisha është shtruar në spital.

Prej ditësh ai ishte konfirmuar me COVID dhe sot ka shfaqur kompliakcione të rënda.

Mediat në Itali bëjnë me dije se shëndeti i Berishës u përkeqësua dhe shtrimi në spital ishte e vetmja mundësi në këtë moment.

SPAL njoftoi portieri wshtw konfirmuar me COVID-19 në 27 Nëntor, pas testeve rutinë që ka kryer skuadra.

Tv Klan