Jonida Maliqi zgjedh Blendi Fevziun dhe Majlinda Bregun si…

94

E ftuar në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare, ka qenë këngëtarja e njohur Jonida Maliqi e cila ka folur më gjatë për jetën e saj private dhe profesionale.

- PUBLICITET -

Duke u nisur nga fakti që ajo është një vajzë shumë me stil, Ardit Gjebrea e pyet se cila femër dhe cili mashkull i duket më me stil në Shqipëri.

Ardit Gjebrea: Është momenti i së vërtetës, tani ke pak punë. Cila është femra më me stil sipas teje?

Jonida Maliqi: Majlinda Bregu ka qenë një ndër femrat më me stil. Donja Mema gjithashtu më pëlqen shumë në imazhin e saj dhe Marina së fundmi më pëlqen shumë.

Ardit Gjebrea: Po nga këngëtaret?

Jonida Maliqi: Së fundmi shumë Marsela Çibukaj sepse mesa më ka thënë, shumë veshje i ideon dhe i qep vetë.

Ardit Gjebrea: Pa dyshim Blendi Fevziu, super class në çdo detaj.

Ardit Gjebrea: Jam dakort. /tvklan.al

- PUBLICITET -